Hakkımızda

Beyhan DALYAN

Manisa Kız Öğretmen Okulundan mezun oldu. Eskişehir Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesinde Eğitim Ön Lisansını bitirdi. Pedagojik formasyon eğitimi aldı. 25 yıllık meslek hayatında 3 yıl üst üste üstün başarı belgesi alarak devlet memuriyetinde bir derece yükseldi. İlköğretim Sınıf Öğretmenliği ve Eğitim İdareciliği pozisyonlarında çalıştı.
Atatürk İlke ve İnkılaplarına bağlı, laik, demokrasiye ve insan haklarına inanan, bilim inancı güçlü birçok öğrenci yetiştirmiştir.
2021 yılında kurduğu Dalyan Eğitim- Danışmanlık Şirketi ile eğitim ve danışmanlık konularında hizmet vermektedir.

Dr. Yeşim DALYAN

Lise eğitimini Bornova Anadolu Lisesinde tamamladıktan sonra Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu.
Hekim olarak çalıştığı kamu hizmetinin ardından ilaç endüstrisinde ulusal (DEVA, ABDİ İBRAHİM) ve uluslararası ilaç firmalarında (ABBOTT, ROCHE, SANOFI, TAKEDA) medikal müdür ve ürün müdürü, takiben özel sağlık sektöründe (ACIBADEM, LIV, FNG GRUP) pazarlama direktörü pozisyonlarında çalıştı.
Özel Sağlık Üniversitelerinde (ACIBADEM, MEDİPOL) “Sağlıkta Pazarlama” alanında misafir eğitmen olarak dersler verdi, sosyal sorumluluk projelerini yönetti. ICF Akredite Yönetici Koçluğu Sertifikasına da sahip olan Dr. Dalyan, eğitmen, danışman ve yönetici koçu olarak hizmet vermektedir.